TERMINATOR 6 DARK FATE Trailer #1 Official (NEW 2019)

“Tim Miller imzalı devam filmi “Terminator: Dark Fate”in ilk fragmanı serinin hayranlarıyla paylaşıldı. Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton’ın yeniden başrolünde yer aldığı ve ülkemizde Terminatör: Kara Kader adıyla izleyicileriyle buluşacak olan filmin, James Cameron’ın serinin haklarını yeniden almasıyla birlikte Terminatör: Mahşet Günü filminin sonrasını konu edineceği açıklanmıştı. Filmin fragmanında ikinci bir insansı yapay zekanın ortaya çıktığı görülüyor. Bu karakteri canlandıran isim ise Mackenzie Davis oluyor. Ayrıca Sarah Conor’ın da tekrar ortaya çıktığı ve Grace ile Dani’nin hayatını kurtardığı görülüyor.

Sarah Conor ve T-800’ü yeniden bir arada gördüğümüz ve birçok yeni nesil yıldızı parlayan oyuncuyu bünyesine alan Terminatör: Kara Kader filminin fragmanının yayınlanacağı sosyal medya üzerinden duyurulmuştu. Ardından, filmin Mahşer Günü sonrasını konu edineceğinin üzerine basan Sarah Conor’lı bir poster izleyicilerle paylaşılmıştı. Şimdi ise fragman ile yeniden Terminatör evrenine dönüyoruz. Terminator: Dark Fate’in yönetmen koltuğuna Deadpool’un yönetmeni Tim Miller oturuyor. Filmin senaryosunu Nolan’ın Batman filmlerinin senaryosuna imza atan David S. Goyer, usta isim James Cameron, Justin Rhodes ve Billy Ray kaleme alırken filmin oyuncu kadrosunda  Blade Runner 2049, Black Mirror ve Halt and Catch Fire yapımlarından tanıdığımız yıldızı parlayan oyuncu Mackenzie Davis; Before I Fall, Rock of Ages gibi yapımlardan tanıdığımız Diego Boneta; 2091, Lady, La Vendedora de Rosas dizilerinden hatırladığımız Natalia Reyes gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle: Dani Ramos gelecekten gelen bir katil robot tarafından kovalanmaktadır. Ancak Dani, bu robot hayatına girmeden önce son derece sıradan bir yaşama sahiptir. Terminator ise serinin ilk iki filmindeki gibi yüksek teknolojiyle uyumlu likid metalden oluşan bir katil robottur. Sarah Conor, Dani’ye karşı düzenlenen suikasti engellemek için yeniden ortaya çıkmıştır. Grace ise Sarah ortaya çıkmadan önce Dani’nin tek koruyucusudur. Grace ise yarı insan yarı robottur.

Terminator: Dark Fate’in ülkemizdeki izleyicileriyle 1 Kasım 2019 tarihinde sinemalarda buluşması beklenilenler arasında yer alıyor.”


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir